13:00 - 14:00

Dogodek, ki ga ne smete zamuditi.

Cessna 182

Registracija:   OE – DGA
Država: Slovenija

Met padalcev

Padalci

Predstavitev padalcev Letalskega centra Maribor

Super Cub

Registracija:   S5 – DBV
Država: Slovenija

MXR

Registracija: N540XX
Država: Madržarska
Pilot: Zoltan Vereš

Akrobatsko letenje

Swift S1

Država: Avstrija
Ekipa: Dietmar Poll

Akrobatsko letenje

Grunaw Baby

Država: Avstrija
Ekipa: Dietmar Poll

TL Sting

Registracija:   S5 – PGC
S5 – SEX
S5 – PEA

Država: 
Slovenija
Piloti:  Vili Očko
Darko Milanovič
Trojner Ivan

14:00 - 15:00

Dogodek, ki ga ne smete zamuditi.

Swift S1 RBX

Država: Italija
Pilot: Luca Bertossio

Akrobatsko letenje

Cessna 206

Registracija:  S5 – DBS
Država: Slovenija
Pilot: Rene Brezovnik

Cessna 172 N/M

Registracija:  S5 – DEB
S5 – DLM
Država: Slovenija
Pilota:  Stanko Krajnc
Zoran Gradišnik

Pipistrel Virus

Država: Slovenija

Flamingo

Registracija: I – D028
Država: Slovenija
Pilot: Šandor Špazzapan

Trixy Gyrocopter

Država: Slovenija

Bell Jet Ranger

Država: Slovenija

15:00 - 16:00

Dogodek, ki ga ne smete zamuditi.

BD 5

Registracija:  OE – CBO
Država: Avstrija
Pilot: Rupert Ueberacker

Boeing Sterman

Registracija:  N61927
Država: Avstrija
Pilot: Aleksander Kramer

Shark

Država: Švica
Pilot:  Vladimir Pekar
Peter Ostronecky

Zlin 526

Registracija:  S5 – SBO
Država: Slovenija
Pilot: Benjamin Ličer

Akrobatsko letenje

Texan 2.0

Država: Italija
Pilot: Marco Cherubini
Erich Kustatscher

Cessna Bird Dog

Registracija:  N33455
Država: Avstrija
Pilot: Fred Kroissenbrunner

Super Puma

Država: Švica

16:00 - 17:00

Dogodek, ki ga ne smete zamuditi.

Ryan  PT 22

Registracija:  N59GD
Država: Avstrija
Pilot: Dietmar Grosz

Bücker Jungman

Registracija:  OE – AKD
Država: Avstrija
Pilot: Andreas Doblhoff

Akrobatsko letenje

Cessna C - 182

Registracija: OE – DDU
Država: Avstrija
Pilot:  Meisenbichler Reinhold
Peter Ostronecky

Cessna C - 172

Registracija:  OE – DTY
Država: Avstrija
Pilot: Straubinger Engelbert

Diamond Katana

Registracija: OE – AKS
Država
: Avstrija
Pilot: Rabl Peter

Piaggio P147

Registracija:  HB – KIU
Država: Švica
Pilot: Daniel Loher
Marco Veraguth

Boeing Sterman

Registracija: HB – RBG
Država: Švica
Pilot: Klemens Keller

RV 4/8

Država: Velika Britanija
Pilot: Simon Shirley
Steve Lloyd
Barry Gwynnett
Gerald Williams
Mark Southern

17:00 - 18:00

Dogodek, ki ga ne smete zamuditi.

Blanik L13

Registracija:  OE – 5733
OE – 0758
Država: Avstrija
Pilot: Ewald Roithner
Kurt Tippl
Martin Strimizer

Akrobatsko letenje

Ultimate

Registracija:  N8UB
Država: Slovenija
Pilot: Jago Stemberger

Akrobatsko letenje

Yak 11

Registracija: D – FJII
Država
: Italija
Pilot:  Stefano Landi
Gerhard Radlingmaier

Akrobatsko letenje

De Hawiland DH 115

Registracija:  HB – RVJ
Država: Švica
Pilot: Hans – Peter Reusser
Peter Jurt

Hawker Hunter

Država: Švica
Pilot: Paul Ruppeiner
Cyrill Wipfli

Galeb G2

Država: Srbija
Pilot: Bojovič

PROGRAM ŠE VEDNO V DODELAVI